• Ostatnie 7 dni: 0
  • Ostatnie 30 dni: 0

Pielgrzymka katechetów

Siostry Katechetki, Panie i Panowie Katecheci!

Przypominamy o zbliżającej się pielgrzymce do sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie koło Tarnowa. Udział w pielgrzymce jest obowiązkowy dla sióstr zakonnych oraz katechetów świeckich, niemniej jednak prosimy, aby to spotkanie potraktować jako pielgrzymkę wiary i zawierzenia Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej i  bł. Karoliny naszej posługi, nas samych, naszych rodzin oraz uczniów, dla których jesteśmy katechetami.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 7 października o godz. 9.30. W planie spotkania przewidujemy modlitwę różańcową, konferencję, którą wygłosi Wikariusz Biskupi ds. Formacji Duchowieństwa ks. dr Krzysztof Bułat oraz uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem JE Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego.

pobrane